full

MEGA PROJELER

“Projenin büyüklüğü ne olursa olsun, yangından korunma konusunda alternatif çözümler üretiyoruz”

full

DAVLUMBAZ SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

Her mekanda olduğu gibi mutfak güvenliğinde de varız...

full

SERVER ODALARI VE DATA CENTERLAR

Bilişim sektörünün olmazsa olmazı data güveliğininde minimum tahribat, maksimum güvenlik.

Yeniden Dolum ve Bakim Hizmeti

Temiz gazlı söndürme sistemleri  bunlar hfc 227ea (fm200) ve novec1230  sistemleri sistem de bulunan gaz, mahale salındıktan sonra yeniden dolumu için en kısa sürede güvenli egimli sertifikalı firmalar tarafından yapılmalır.

Projelendirme

Yapılarında kurulması tasarlanan yangın korunum sistemlerini uzman mühendis kadromuzla, güncel hesap ve dizayn yazılımları desteğiyle, önde gelen ve saygın uluslararası yangın standartlarına göre projelendirmekteyiz.

Süpervizörlük

Akronex olarak satışını yaptığımız yangın korunum sistem ekipmanlarının montajı için gerekli süpervizörlük hizmetini vermekteyiz.

Devreye Alma

Montajı yapılan yangın korunum sistemleri Akronex mühendisleri tarafından, devreye alma test prosedürleri uygulanarak, fonksiyon testleri gerçekleştirilir ve sistemler çalışır halde kullanıcıya teslim edilir.

Danışmanlık

Yapıların risk sınıfının belirlenmesi, yangın senaryolarının oluşturulması, uygun sistem seçimi ve yagına karşı alınması önlemler konusunda müşterilerimize uluslararası standartta danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Malzeme Temini

Akronex, yangın korunum sistemleri ekipmanlarını, ülkemizde temsilciliğini yaptığı, konusunda en üstün teknolojiye sahip uluslararasi firmalardan sağlanmaktadır. Bunun yanısıra güncel stok politikamız sayesinde hızlı yedek parça ve malzeme temini hizmeti verebilmekteyiz.

Uygulama ve Montaj

Malzemesini temin ettiğimiz ve uzmanlık gerektiren özel yangın söndürme ve algılama sistemlerinin anahtar teslim kurulumuna da gerçekleştirebilmekteyiz.

Kontratlı Bakım

Yapılarda kurulmuş olan yangın korunum sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamada çalışabilmesi için, kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz.