HAKKIMIZDA

Dünyanın her bölgesine hizmet verme kapasitesine sahip olan Akronex, farklı ülkelerdeki toplam 16 temsilci ile iletişim ağını genişletmeye devam ediyor. 

0
TEMSİLCİLİK
0
REFERANS
0
ULUSLARARASI HİZMET

AKRONEX International Yangın Mühendislik A.Ş

AKRONEX International 2007 yılında kurulmuş olup, teknoloji çağının vazgeçilmezi haline gelmiş olan yangın sektöründe faaliyet göstermektedir.

“Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri” konusunda uzmanlaşmış olan şirketimiz, bilgi çağının gerekliliği olan ar-ge çalışmalarına önem vermekle birlikte, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uluslararası kaliteye ve onaylara sahip en güncel ürünlerle hizmet üretimi sağlamayı ilke edinmiştir.

Dünyanın birçok bölgesine üretim sağlayan AKRONEX International, farklı ülkelerdeki toplam 16 temsilcisiyle iletişim ve üretim ağını genişletmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

AKRONEX International, Ulusal ve Uluslararası standartlardaki üretimini sürekli hale getirmek üzere ar-ge çalışmalarına yatırım yaparak, sürekli inovasyon düşüncesiyle doğa dostu ürünler üretmeyi ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Uluslararası alanda iletişimi güçlenen markamızın tanıtımını tam anlamıyla sağlayarak, Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri üretiminde Türkiye’nin lider üretici firması olmak ve dünya standartlarındaki markalarla yarışır hale gelmek.